Пандемия кезінде коронавирустық инфекцияның алдын алу жөніндегі шараларды күшейту туралы

АҚМОЛА ОБЛЫСЫ

ЖАРҚАЙЫҢ АУДАНЫ

БІЛІМ БӨЛІМІНІҢ

«ПЯТИГОРСКИЙ ОРТА

МЕКТЕБІ»

МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ

АКМОЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ

ЖАРКАИНСКИЙ РАЙОН

ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ

«ПЯТИГОРСКАЯ СРЕДНЯЯ

ШКОЛА»

ОТДЕЛ ОБРАЗОВАНИЯ

БҰЙРЫҚ

№  8

16.02.2020 г

Алдын алу шараларын күшейту
коронавирустың таралуы
пандемия инфекциясы

Оқушылардың, мұғалімдердің, оқу орындарының басқа қызметкерлерінің өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында,
сонымен қатар, пандемия кезінде коронавирустық инфекцияның таралуын болдырмау үшін, Жарқайың ауданының «Білім бөлімі» ММ-нің 13.03.2010 жылғы № 54 бұйрығы негізінде
БҰЙЫРАМЫН:
1. Жоғарыда аталған бұйрыққа сәйкес, пандемия кезінде коронавирустық инфекцияның алдын алу бойынша оқушылар, мектеп жұмысшылары және ата-аналар қоғамдастығы арасында жұмысты ұйымдастырыңыз (1-қосымша).
2. Мұғалімдер мен техникалық персоналдың жұмыс кестесін жасаңыз (2 қосымша).

3. Сейткасимова Г.К.,  оқу ісінің мангерушісі, білім беру бағдарламаларының орындалуын және мұғалімдердің жұмыс уақытын сақтауын бақылауға алу; электронды журналдардағы кестені жаңа көктемгі демалысқа сәйкес реттеңіз.
4. Пән мұғалімдеріне білім беру бағдарламаларын іске асыру және оқушылардың дайындық сапасын арттыру үшін «Дене шынықтыру», «Көркемдік» пәндерін қоспағанда, барлық академиялық пәндер бойынша күнтізбелік және тақырыптық жоспарлауға сәйкес үй тапсырмаларының тізімін және зерттелмеген тақырыптарға түсініктеме беру ұсынылады. еңбек »,« Өзін-өзі тану »,« Музыка »,« Графика және дизайн »,« Кәсіпкерлік және бизнес негіздері »,« Бастапқы әскери және технологиялық дайындық »; оқу бағдарламалары қашықтықтан оқытуды қолдана отырып, сонымен қатар карантиннен, қосымша сабақтардан және оқу бағдарламаларының тығыздалуынан кейін жүзеге асырылуы керек.

5. Криворог Г.В., мектеп меңгерушісі, карантин кезінде залалсыздандыру құралдарын қолдана отырып, дәретханалар, жуынатын бөлмелер, кеңсе және көмекші бөлмелерді жалпы тазартуды қамтамасыз етсін.
6. Карантин кезеңінде бұқаралық сабақтан тыс шаралардың күшін жою
ағымдағы жылдың 16 наурызынан 15 сәуіріне дейінгі іс-шаралар
7. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалаймын.

Мектеп директоры: С.Чиглинцев